تبلیغات
جفت6
ما متوقف نمی شویم

‎فَإِذَا فَرَغْتَ فَانصَبْ
وقتی کاری را تمام کردی قامت راست کن برای کار بعد
در مسیر پیشرفت توقف ممنوع است

امام خامنه ای
!!!دلها ب احسان جلب میشوند!!!
سلام و درود خدا بر محمد وآل محمد(ص) و با عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت شهادت مظلومانه حضرت فاطمه الزهرا(س)

مطابق معمول در حال وبگردی و خواندن اخبار و وقایع بودم که متوجه شدم متاسفانه سه تا روزنامه اصلاح طلب کشور(بهار،شرق،قانون) با حرکتی هماهنگ و از پیش تعیین شده که نشان از دشمنی و عداوت نسبت به حضرت فاطمه الزهرا(س) اهل بیت عصمت و طهارت پیامبر اسلام (ص) دارد اقدام به تحریف تاریخ اسلام و به سخره گرفتن اعتقادات شیعه کرده اند و شهادت مظلومانه حضرت فاطمه(س) را به وفات و عروج ملکوتی تعبیر نموده و تیتر زده اند!!!

روزنامه بهار

                                وفات حضرت فاطمه زهرا(س) تسلیت باد!

روزنامه شرق

                                      عروج ملکوتی پاره تن پیامبر اسلام(س) تسلیت باد!

روزنامه قانون

                                وفات حضرت فاطمه زهرا(س) تسلیت باد!

هوشیار باشید که اینجا ایران اسلامی است نه عربستان وهابی!

لذا روی سخنم با چهار گروه می باشد:

۱-روزنامه نویس هایی که با بی شرمی تمام به ساحت مقدس دخت پیامبراسلام(ص) اهانت می نماییدشما را به خدا واگذار می نمایم،که او خوب پروردگار عادل و انتقام گیرنده ای است!!!

پیش از آن، برای هدایت مردم فرستاد؛ و (نیز) کتابی که حق را از باطل مشخّص می‌سازد، نازل کرد؛ کسانی که به آیات خدا کافر شدند، کیفر شدیدی دارند؛ و خداوند (برای کیفرِ بدکاران و کافران لجوج،) توانا و صاحب انتقام است.سوره آل عمران-آیه۴

۲-مسولین محترمی که در خواب غفلت به سر می برید تا کی میخواهید به این رویه ادامه دهید.آیا زمان آن نرسیده است که یکبار برای همیشه تخم اصلاح طلبی(شما بخوانید دنیا طلبی) را از ریشه بخشکانید و اجازه رویش دوباره ندهید.در اسلام یک حزب وجود دارد و آن هم حزب الله است.

۳-ای علمای اسلام و ای امت حزب الله و ای مردم همیشه بیدار در صحنه این بار هم شما به فضل و مدد الهی بپا خیزید تا از آرمان های مقدسی که هزاران سال است با جهاد و شهادت در راه خدا حفظ شده است دفاع نمایید.هم اکنون وقت سکوت نیست، به پا خیزید و از ساحت مقدس حضرت زهرا(س) دفاع نمایید که تاریخِ تکرارِ آزمون الهی است! .... بپا خیزید!

هیچ قومی را که ایمان به خدا و روز رستاخیز دارند نمی‌یابی که با دشمنان خدا و رسولش دوستی کنند، هر چند پدران یا فرزندان یا برادران یا خویشاوندانشان باشند؛ آنان کسانی هستند که خدا ایمان را بر صفحه دلهایشان نوشته و با روحی از ناحیه خودش آنها را تقویت فرموده، و آنها را در باغهایی از بهشت وارد می‌کند که نهرها از زیر (درختانش) جاری است، جاودانه در آن می‌مانند؛ خدا از آنها خشنود است، و آنان نیز از خدا خشنودند؛ آنها «حزب اللّه» اند؛ بدانید «حزب اللّه» پیروزان و رستگارانند.سوره المجادله-آیه۲۲

۴-وبلاگ نویسان و جهادگران عرصه مجازی که مدعی افسری جنگ نرم هستید شما چرا سکوت کرده اید؟شما چرا چون سربازی بی فرمانده منتظر دستور هستید؟آیا نمی دانید سمت "افسر جنگ نرم" یعنی چه؟یعنی اینکه هر وقت احساس خطر کردید،هر وقت به دین اسلام حمله بردند شما فرمانده و تصمیم گیرنده هستید،این شمایید که باید ضمن حضور در خط مقدم،دستور دفاع را بدهید،پس منتظر چه هستید؟اطلاع رسانی کنید و فرمان بدهید و فریاد بزنید:

هیهات من ذله.... بابی انت و امی یا زهرا(س)نویسنده : مانی خردمند در تاریخ سه شنبه 27 فروردین 1392
برچسب ها: جفت6، جفت66، جفت 6، السلام علیک یا صدیقه الشهیده،


محبوب کن - فیس نما


میخواهم بدانید که مرشد خود پهلوان نیست خوب است که باشد. ولی آیا اگر نبود نباید حماسه بگوید؟ اگر نگویم ز حسین چه بگویم؟ اگر نگویم ز حسین دمم چه و بازدمم چه؟ یادتان باشد زمین گرد است میچرخد نوبت ماست حسین زمان تنهاست...
..................................
«إِنَّكَ لا تُسْمِعُ الْمَوْتى‏ وَ لا تُسْمِعُ الصُّمَّ الدُّعاءَ إِذا وَلَّوْا مُدْبِرینَ» (النمل -80)
ترجمه: تو نمى‏توانى سخنت را به گوش مردگان برسانى و نمى‏توانى كران را هنگامى كه روى بر مى‏گردانند و پشت مى‏كنند صدا كنى‏.
..................................
آن روز که جان خود را فدا می کردیم با خون خود به حسین اقتدا می کردیم چون منطق ما منطق عاشورا بود با نفی خود اثبات خدا می کردیم
................................
گرچه از داغ لاله می سوزیم ما همان سربلند دیروزیم چون به تکلیف خود عمل کردیم روز فتح و شکست پیروزیم
.................................
امام روح الله خمینی:
«هر كس بیشتر برای خدا كار كند، بیشتر باید فحش بشنود و شما پاسدارها و بسیجی ها چون بیشتر برای خدا كار كردید، بیشتر فحش شنیدید و می شنوید.»
...............................
مقام معظم رهبری(روحی فداه):
تلاش خود را بیشتر کنید!هر کس بگوید این کار شدنی نیست او را به کوتاهی همّت متهم می کنم. هیچ کاری نیست که از انسان ساخته نباشد ، انسان نیرومندتر از این حرفهاست و می تواند کارهای نشدنی را شدنی کند...
..............................
دستور رسید
" إذهب الی فرعون انه طغی " فعل امر دلالت بر وجوب میکند .
لازم است برخی بدانند نه برای تفریح اینجاها هستیم نه پرکردن اوقات . یکی از مصادیق فرعون یهودیت و نوکرانش در فضای سایبری هستند اگرچه موسی نبی نیستیم ولی فعلا مخاطب آیه ایم !
....................................
گاهــے فعل هـــا
چنــان سریع ماضــے مــے شوند
کــه باور نمــے کنـــے
مــے گوینــد...مـے گفت
مــے شود...شــد
...مــے رود...رفت
و رفت...
و دیگر هیچ گــــــاه
بـــاز نخواهـــد گشتــــ
...............................
زندگی شبیه شعر است

خدایا!

قافیه هایش با من .....تو همیشه ردیف باش
..............................
بشکست اگر دل من به فدای چشم مستت
سر خم مِی سلامت شکند اگر سبویی
..............................
رباعی از شیخ بهایی


در میکده دوش زاهدی دیدم مست

تسبیح به گردن و صراحی در دست


گفتم زچه در میکده جا کردی ؟ گفت

از میکده هم به سوی حق راهی هست
..............................
چون میسر نیست من را کام او
عشق بازی میکنم با نام او
..............................
همین...

mouse code

كد موش خوشکلم

خطــــــ خـــونـــــــــــــــ