تبلیغات
جفت6
ما متوقف نمی شویم

‎فَإِذَا فَرَغْتَ فَانصَبْ
وقتی کاری را تمام کردی قامت راست کن برای کار بعد
در مسیر پیشرفت توقف ممنوع است

امام خامنه ای
!!!دلها ب احسان جلب میشوند!!!
دوستان بیایید کمی روشن عمل کنیم
آیا تمام دنیا نبش قبر را عملی وقیح نمیداند؟
آیا از دیر باز در تمامی تاریخ در تمامی گستره جوامع بشری احترام ب رفتگان مرسوم نبود چ حتی مردگانی ک از بزرگان قومی باشند؟!
البته این با مرده پرستی اشتباه نشود ک این کوته فکری وهابیون است ما اگر بر مزار عزیزی میرویم و از خدا برای او طلب رحمت و علو درجات را میکنیم هرگز این شرک نخواهد بود و صد البته ک از کسانی ک میکیموس( ی شخصیت کارتونی) را محکوم ب مرگ میکنند و خونش را حلال میدانند دیگر بیش از این انتظاری نیست.
ولی آیا بشری هم وجود دارد ک اینقدر کوته نظر باشد ک از این موجودات پیروی کند؟ کسانی ک خون پیروان پیامبر خود را حلال دانسته و قتل زنان و کودکان آنان را مستحب میدانند!
ب امر ولی امر مسلمین جهان مراقب باشید ک ب هیچ وجه این حرکات برنامه ریزی شده موجب آسیب دیدن وحدت میان مسلمین نشود.

در اینجا فتوای چندی از علمای اهل تسنن را برای شما میآورم:
امام جمعه پاوه گفت: تفرقه و نفاق بین مذاهب مختلف به خصوص شیعه و سنی بر ضد وحدت مسلمانان و جهان اسلام و این دین الهی است.
مدیر حوزه علمیه حقانیه اهل سنت ایرانشهر اهانت به مقبره و نبش قبر حجر بن عدی را محکوم کرد و گفت: ایشان یکی از اصحاب بزرگ نبی مکرم اسلام (ص) بودند و نقش بسیار مهمی در ترویج اسلام و مقابله با کفر داشته اند.
مولوی ‘عبدالصمد کریم زایی’ امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: حجربن عدی یکی از صحابه پیامبر بوده که احترم او بر هر مسلمانی واجب است.
مولوی شمس‌الحق دامنی، امام جمعه اهل سنت مسجد محمد رسول‌الله(ص) ایرانشهر اظهار کرد: شک نیست که در هیچ فقهی از فقه‌های اسلامی و تحت هیچ شرایطی اهانت به صحابه کرام و بزرگان اسلام مورد تأیید نیست و این اقدام را به شدت محکوم می‌کنیم، چنین اقداماتی نتیجه افکار شرق و غرب و انحرافات فکری و فردی است.
علما و روحانیون و اقشار مختلف مردم کردستان در اجتماعی اعتراض آمیز اهانت به ساحت مقدس “حجر بن عدی” صحابه گرامی رسول الله(ص) و مقدسات مسلمانان را در کشور سوریه محکوم کردند.
طی بیانیه‌ای دفتر امور اهل سنت استان های خراسان هتك حرمت به مرقد حجر بن عدی (ره) را محكوم كردند.
مدیر حوزه علمیه اهل سنت نعیمیه عورکی شهرستان چابهاردر واکنش به هتک حرمت و نبش قبر حجر بن عدی این عمل را کفر برشمرد و خواستار برخورد با عاملان این اقدامات شد
مفتی حوزه علمیه دارلعلوم گشت نیز با محکوم کردن توهین به صحابه پیامبر گفت: نبش قبر نه تنها جایز نیست بلکه حرام است.
مدیر حوزه علمیه عزیزیه انزاء شهرستان سرباز با بیان اینکه اهانت کنندگان به صحابه پیامبر فاسق هستند گفت: فضیلت و کرامت تمامی اصحاب همراه با رسول مکرم اسلام برای همگان روشن و آشکار است.
جامعه‌ اهل‌سنت استان هرمزگان اعم از علما، روحانیون، ائمه جمعه و جماعات، اساتید، مدیران و طلاب علوم دینی با انتشار بیانیه‌ای، هتک حرمت به آرامگاه حجربن عدی، یکی از اصحاب برجسته پیامبراکرم(ص) را به شدت محکوم کردند.
مدیر مدرسه دینی «سلطان العلماء» بندرلنگه با بیان اینکه حرکت غیرانسانی که توسط سلفی‌های وهابی اتفاق افتاد جنبه عقلی ندارد گفت: تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که جسارت و نبش قبر جناب «حُجر بن عَدی» به دلیل بیماری عقلی اهانت‌کنندگان است.
امام‌جمعه اهل‌سنت بندرلنگه با بیان اینکه اهانت به قبر صحابی پیامبر(ص) توسط گروه‌های افراطی،سلفی و وهابیت انجام شده است گفت: هرگونه توهین به ساحت مقدس یاران و اصحاب پیامبر(ص) از جانب بنده و جامعه اهل‌سنت محکوم است.
امام جمعه اهل‌سنت بندرعباس اهانت به قبر صحابه پیامبر توسط تروریست‌های تکفیری را وابسته به وهابیت جهانی دانست و افزود: توهین به مزار صحابه پیامبر(ص) یک حرکت غیرانسانی با هدف سو استفاده از احساسات مردم مسلمان سوریه است.
و البته بیش از این است...


نویسنده : مانی خردمند در تاریخ دوشنبه 16 اردیبهشت 1392
برچسب ها: جفت6، جفت66، جفت 6، سیاسی، ولی امر، اتحاد، حجر ابن عدی،


محبوب کن - فیس نما


میخواهم بدانید که مرشد خود پهلوان نیست خوب است که باشد. ولی آیا اگر نبود نباید حماسه بگوید؟ اگر نگویم ز حسین چه بگویم؟ اگر نگویم ز حسین دمم چه و بازدمم چه؟ یادتان باشد زمین گرد است میچرخد نوبت ماست حسین زمان تنهاست...
..................................
«إِنَّكَ لا تُسْمِعُ الْمَوْتى‏ وَ لا تُسْمِعُ الصُّمَّ الدُّعاءَ إِذا وَلَّوْا مُدْبِرینَ» (النمل -80)
ترجمه: تو نمى‏توانى سخنت را به گوش مردگان برسانى و نمى‏توانى كران را هنگامى كه روى بر مى‏گردانند و پشت مى‏كنند صدا كنى‏.
..................................
آن روز که جان خود را فدا می کردیم با خون خود به حسین اقتدا می کردیم چون منطق ما منطق عاشورا بود با نفی خود اثبات خدا می کردیم
................................
گرچه از داغ لاله می سوزیم ما همان سربلند دیروزیم چون به تکلیف خود عمل کردیم روز فتح و شکست پیروزیم
.................................
امام روح الله خمینی:
«هر كس بیشتر برای خدا كار كند، بیشتر باید فحش بشنود و شما پاسدارها و بسیجی ها چون بیشتر برای خدا كار كردید، بیشتر فحش شنیدید و می شنوید.»
...............................
مقام معظم رهبری(روحی فداه):
تلاش خود را بیشتر کنید!هر کس بگوید این کار شدنی نیست او را به کوتاهی همّت متهم می کنم. هیچ کاری نیست که از انسان ساخته نباشد ، انسان نیرومندتر از این حرفهاست و می تواند کارهای نشدنی را شدنی کند...
..............................
دستور رسید
" إذهب الی فرعون انه طغی " فعل امر دلالت بر وجوب میکند .
لازم است برخی بدانند نه برای تفریح اینجاها هستیم نه پرکردن اوقات . یکی از مصادیق فرعون یهودیت و نوکرانش در فضای سایبری هستند اگرچه موسی نبی نیستیم ولی فعلا مخاطب آیه ایم !
....................................
گاهــے فعل هـــا
چنــان سریع ماضــے مــے شوند
کــه باور نمــے کنـــے
مــے گوینــد...مـے گفت
مــے شود...شــد
...مــے رود...رفت
و رفت...
و دیگر هیچ گــــــاه
بـــاز نخواهـــد گشتــــ
...............................
زندگی شبیه شعر است

خدایا!

قافیه هایش با من .....تو همیشه ردیف باش
..............................
بشکست اگر دل من به فدای چشم مستت
سر خم مِی سلامت شکند اگر سبویی
..............................
رباعی از شیخ بهایی


در میکده دوش زاهدی دیدم مست

تسبیح به گردن و صراحی در دست


گفتم زچه در میکده جا کردی ؟ گفت

از میکده هم به سوی حق راهی هست
..............................
چون میسر نیست من را کام او
عشق بازی میکنم با نام او
..............................
همین...

mouse code

كد موش خوشکلم

خطــــــ خـــونـــــــــــــــ